KERNO w Tu jest pięknie Doroty Szelągowskiej na TVN

Dorota Szelągowska ze swoim programem Tu jest pięknie zawitała do butikowego hotelu Traugutta 3 w Białymstoku gdzie mamy swoje 3 realizacje.

Zabudowa sali balowej

W całości wykonana z dębu, lakierowana z zachowaniem rysunku drewna. Oczywiście wszystko według projektu i na wymiar. W zabudowie są drzwi pasywne U=0,79 z wyjściem na ogród. Zwróćcie uwagę na maskowanie po środku zabudowy, która umożliwia podział sali na dwie mniejsze. Realizacja nie należała do łatwych, szczególnie, że wszystkim zależało na efekcie 10/10.

Drzwi wejściowe pasywne Frax z wytycznymi konserwatora zabytków

Drzwi wejściowe odwzorowane zgodnie z wytycznymi konserwatora zabytków na te z 1884 roku. Musieliśmy się sporo napracować, żeby połączyć tradycyjny wzór i wygląd drzwi z 1884 roku z nowoczesnymi standardami i najlepszymi parametrami. Oto one. Drzwi zewnętrzne wejściowe bezprzylgowe, jednoskrzydłowe o wymiarze nietypowym, wykonane na bazie konstrukcji Frax Passive U=0,59 wykończone od strony wewnętrznej RAL 9010 / zewnętrznej RAL 7039 z zachowaniem rysunku drewna. Zawiasy mosiężne, zamek na wkładkę patentową. Ościeżnica drewniana, malowana jak skrzydło, wyposażona w uszczelkę. Próg dębowo aluminiowy. System dzień/noc. Samozamykacz ukryty z ogranicznikiem otwarcia. Klasa.

Drzwi wejściowe pasywne Frax do głównej sali balowej

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe wejściowe bezprzylgowe wykonane w całości pod wymiar. Drzwi wykonane na bazie konstrukcji Frax Passiv U=0,79. W całości obłogowane dębem, lakierowane. Górny panel filongowy oddzielony od drzwi listwą ozdobną z snycerką. Skrzydło czynne otwierane za pomocą gałki ruchomej, skrzydło bierne wyposażone w półautomatyczny kantrygiel. Zawiasy mosiężne, szkło hartowane zespolone.

Projekt całości: Joanna Rogal i Ewa Modzelewska-Krygicz z białostockiej Pracowni Projektowej Archimeda

Do oglądania na platformach Player i TVN style