Drzwi loftowe drewniane LumoClassic

to eleganckie, klasyczne przeszklenie dedykowane do estetycznych i charakterystycznych wnętrz
Lumo Classic

Unikatowa konstrukcja.

LumoClassic to unikatowe, wymyślone, zaprojektowane i stworzone w podlaskiej pracowni KERNO drzwi loftowe w stylu francuskim. Jest to produkt drewniany złożony z wyjątkowo smukłych ramiaków skrzydeł 6cm z przezroczystym, bezpiecznym, hartowanym szkłem. To ich technologiczny ukłon w stronę polskiego, tradycyjnego rzemiosła
Lumo Classic

Twój projekt nasza realizacja.

Lumo to produkt czysty, doskonały. Zrywa z klasycznym wyobrażeniem o podziale przestrzeni i światła. Każdy model można zmienić według własnego projektu, inspiracji z Pinteresta lub po prostu z marzeń

LumoClassic – do jakich wnętrz?

Drzwi loftowe drewniane w stylu francuskim to eleganckie, klasyczne przeszklenie dedykowane do estetycznych i charakterystycznych wnętrz. Świętnie odnajdują się jako wyjątkowy element dekoracyjny znajdujący zastosowanie w prywatnych inwestycjach mieszkaniowych jak i przestrzeniach komercyjnych. Pracownia wykonuje również produkt według własnego, indywidualnego projektu.

Ponadczasowość i klasyka

Drzwi LumoClassic wprowadzają do wnętrza elegancję, wdzięk, lekkość, przestrzeń. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji drewnianej dają wrażenie regularności, proporcji, iluminacji, charakteryzują się również wysoką wydajnością energetyczną i bezpieczeństwem. Smukły szpros, to ponadczasowy produkt na lata.

Wpuść światło do swojej przestrzeni

Konstrukcja jest oparta na nowoczesnej technologii drewna. Przeszklone, duże powierzchnie dają więcej światła w pomieszczeniu, okazują się dobrym rozwiązaniem na ponure wnętrza. Szkło hartowane bezpieczne jest grubości 6mm. Mamy tu dowolność wyboru. Szkło przezroczyste, matowe, lustro lub ostatnie modne flutes. Każde dostępne w katalogu LumoClassic.
Czy wiesz że?

Dorota Szelągowska wybrała LumoClassic

do swojego nowego biura architektonicznego?
Właśnie je zamontowaliśmy

Pobierz katalog

Drzwi loftowe drewniane

Dlaczego LumoClassic?

01

Unikalna konstrukcja

02

Brak widocznych połączeń między szprosem a ramą.

03

Możliwość ościeżnicy regulowanej

04

Ukryte zawiasy 3D

05

Dowolna wielkość i kształt zabudowy

06

Ciche i łagodne domykanie

07

Szerokość ramiaka 6cm z zamontowanym zamkiem

08

Możliwość wykonania ramy w dowolnym fornirze

nasze realizacje
LumoClassic