30/06/2016

trzy…dwa…jeden…KERNO

Czy można zadebiutować po 26 latach działalności?

Zbigniew Wodecki na swoich koncertach twierdzi że tak. Po milionie lat od wydania płyty ponowne odkrycie jej przez zespół Mitch & Mitch sprawiło, że wypłynęła na szerokie wody. Nowa aranżacja, nowy wizerunek, ale stara dobra szkoła i jakość.

kerno1

właściciele Kerno

Jak widać historia często się powtarza. KERNO Pracownia Stolarska jest wynikiem 26 lat działalności zakładu stolarskiego. Specjalnością firmy jest stolarka drzwiowa oraz wszelkie elementy z tym związane: jak zabudowy sanitarne, ścienne czy zabudowy meblarskie. W 2016 roku wraz ze zmianą lokalizacji firma rozkwitła. Nowa hala produkcyjna to 9 fachowców, ponad 1000m2 parku maszynowego z zapleczem socjalnym i biurowym.

kerno

siedziba Kerno

kerno_wnetrze

hala produkcyjna Kerno

Stworzenie katalogu kolekcji drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, przebadanie własnych rozwiązań technologicznych w ITB (Instytut Techniki Budowlanej) czy LTB (Laboratorium Techniki Budowlanej) otworzyły kolejny, nowy rozdział w życiu firmy.

Nie fabryka to co?

Kerno jest pracownią stolarstwa. Uporządkowanie kwestii związanych z narzędziami pracy czy dokumentacją techniczna Naszych wyrobów, wprowadzenie poważnych pojęć „laboratoriów” i „instytutów” nie odsunęło Nas ani o krok od genezy istnienia przedsiębiorstwa. Zawsze miała to być rzemieślnicza manufaktura o bardzo szerokich możliwościach produkcyjnych i elastycznym podejściu do klienta. Osiągnęliśmy to głównie dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników oraz właściciela Pracowni.

650blog

warsztat pracy Kerno

Mały mistrz.

Duży, może i może więcej, ale mały trafi wszędzie tam gdzie duży się nie zmieści. Duży w swej wielkości nie dostrzega szans i potencjału. Lata obserwacji, setki konsultacji i rynkowych negocjacji nauczyły Nas dostrzegać szanse i możliwości tam gdzie się one pojawiają. Między innymi dlatego proponujemy:

Czy można więcej? Na pewno. Chcemy mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami do czego potrzebujemy Inwestorów i Architektów z wizją.

Ale…ale … jak to?

Właśnie tak. Ogromna rzesza Inwestorów narzeka na trudny kontakt i brak kompetencji wielu stolarzy. Widok Pana z ołówkiem za uchem składającego obietnice bez pokrycia i robiącego kalkulację na serwetce jest ponurym standardem. Jesteśmy alternatywą.

luk

Drzwi w łuku? Nie ma problemu.

Od czego zacząć?

Jeżeli jesteś Inwestorem, projektujesz wnętrza lub budynki, prowadzisz działalność w branży okien i drzwi skontaktuj się z Nami. Sprawdźmy czy złapiemy wspólny mianownik i będziemy potrafili zrealizować razem jakieś przedsięwzięcie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Najnowsze wpisy:
20/12/2017 SHOW YOURSELF – polskie produkty budowlane na arenie międzynarodowej

Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk obecnie uczestniczy w projekcie realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe pn.: SHOW YOURSELF- polskie produkty budowlane na arenie międzynarodowej nr POIR.02.03.03-20-0001/16 w ramach Programu Operacyjnego […]

Czytaj dalej
15/03/2017 Audyt i strategia wzornicza – czyli nowe produkty już za chwilę

W Pracowni mieliśmy ostatnio audyt wzorniczy, który ma być wsparciem w innowacyjnym rozwoju anszej działalności. Poprawa konkurencyjności KERNO dzięki wykorzystaniu wzornictwa w działalności firmy, ma się przełożyć na wdrożenie na […]

Czytaj dalej
23/01/2017 Ładowanie inspiracji – BAU 2017 czyli wizyta na Targach w Monachium

Często słyszymy, że nowinki do stolicy docierają po dwóch latach od pojawienia się na zachodzie. Natomiast na Podlasie trafiają rok po Warszawie. Pojechaliśmy na BAU 2017 w celach weryfikacji. BAU […]

Czytaj dalej
21/10/2016 Drzwi KERNO eksponatem wystawy Muzeum Sztuki Nowoczesnej

„Wreszcie we własnym domu. Dom polski w transformacji” DRZWI KERNO na 8. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE organizowanym przez MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ w Warszawie.  Wernisaż już 22.10. Wystawa potrwa do […]

Czytaj dalej