KERNO

Kerno, w języku esperanto: rdzeń drzewa

Jesteśmy polską firmą rodzinną, która specjalizuje się w wysokiej jakości drzwiach i nietypowych rozwiązaniach architektonicznego wystroju wnętrz. Wykonujemy drzwi według indywidualnych projektów, łącząc unikalne wzornictwo o wysokich parametrach izolacji termicznej i akustycznej.

Założycielem i właścicielem oraz głównym filarem firmy jest Wiaczesław Awruk, stolarz oraz technolog drewna, który z pasją od ponad ćwierćwiecza dba, aby zaprojektowane i wykonane przez firmę produkty odznaczały się na rynku oryginalnością, funkcjonalnością i najwyższą jakością.

Kerno ma swoją siedzibę w Sochoniach, miejscowości położonej na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Odbywa się tu cały proces produkcji, nad którym czuwają wysokiej klasy rzemieślnicy i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem.

product main

PROJEKTY UNIJNE

KERNO Pracownia Stolarska realizuje projekt:

Projekt

„Wzrost konkurencyjności firmy Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk poprzez wdrożenie rekomendacji wynikających ze strategii wzorniczej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 (działanie 1.4 Wzór na konkurencję, Oś priorytetowa I Przedsiębiorcza Polska Wschodnia)

Cele projektu

Poprawa konkurencyjności firmy Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk poprzez wdrożenie rekomendacji wynikających z opracownej w ramach działań 1.4 Wzór na konkurencję Etap 1 strategii wzorniczej

Planowane efekty

Wnioskodawca zamierza wdrożyć rekomendacje wynikające ze strategii wzorniczej opracowanej w ramach I Etapu dział. 1 Wzór na konkurencję, m.in. podjąć działania koniecznie dla budowania marki, oferty rynkowej i strategii konkurowania oraz dostosowania wewnętrznych procesów zarządczych w firmie związanych ze stosowaniem wzornictwa. Następnie przeprowadzony zostanie proces projektowania wzorniczego i wprowadzenie na rynek nowych produktów. Końcowym rezultatem będzie wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa należącego do sektora MŚP poprzez zwiększenie jego potencjału w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz wzrost wykorzystywania wzornictwa w prowadzonej przez niego działalności, co znajdzie przełożenie na wdrożenie nowych produktów na rynek a w konsekwencji doprowadzi do wzrostu przychodów z prowadzonej działalności i pozyskanie większej ilości klientów.

Wartość projektu 1163 580 PLN

Wkład EFRR 529 100 PLN

product main

Filozofia KERNO

01 Innowacyjność

Tworzymy produkty wychodzące w przyszłość

02 Unikatowość

Tworzymy produkty niepowtarzalne

03 Technologia

Łączymy tradycyjne rzemiosło z innowacyjnymi rozwiązaniami

04 Duma

Tworzymy tylko takie produkty, z których jesteśmy dumni

05 Precyzja

Dbamy o każdy detal naszego produktu, Tobie pozostaje się
z niego tylko cieszyć

06 Jakość

Produkty Kerno są ponadczasowe i będą Ci służyć przez lata

Katalog 2018

Zobacz co w tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego domu